LIST AL.GRIDING APD.LWP35 0.93M PEL.OZ.
Product code: 502638582
€2,06
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 930 mm |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pelēkais ozols |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502638582 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL.GRIDING APD.LWP35 0.93M PEL.OZ.