Product information
| Garums | 149.5 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 50.5 cm |
| Svars | 1.63 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Modelis | ERGOMETAL |
| Platums | 50 cm |
| Darbības zonas garums | 38.5 cm |
| Darbības zonas biezums | 9 cm |
| Krāsa | Zila krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Kāta materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomisks rokturis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500527705 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SNOW SHOVEL ERGOMETAL 50CM