LIETUSMĒTELIS B.YPP000Y-KID PVC 85X73CM
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Izmērs | 0-80 cm |
| Ar gaismu atstarojošām detaļām | Nē |
| Ar siltinājumu | Nē |
| Produkta veids | Ūdens necaurlaidīgs apģērbs |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | - |
| Garums | 85 mm |
| Platums | 73 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Apģērbs | Bērnu |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502767844 |
Okko lietus apģērbs bērniem – tā ir uzticama un ērta aizsardzība mazajiem, kad laiks kļūst mainīgs. Spilgti dzeltenā krāsa ne tikai piešķir rotaļīgumu, bet arī uzlabo redzamību, padarot bērnu drošāku ārā pat mākoņainā dienā.
Izgatavots no viegla, ūdensnecaurlaidīga materiāla, šis apģērbs efektīvi aizsargā no lietus un vēja, bet mīksta, patīkama pieskārienam tekstūra nodrošina komfortu. Izmērs 0–80 cm lieliski piemērots pašiem mazākajiem – apģērbs neierobežo kustības un ļauj brīvi pētīt apkārtni.
Tā ir praktiska izvēle vecākiem, kuri meklē izturīgu, drošu un ērtu lietus apģērbu savam mazulim.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIETUSMĒTELIS B.YPP000Y-KID PVC 85X73CM