Product information
| Garums | 33 mm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 24 mm |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 0.8 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502696082 |
Atklājiet Okko LLS universālo lāpstas galvu, kas ir būtisks rīks dažādiem darbiem jūsu dārzā vai darba vietā. Šī robustā lāpstas galva, kas sver 0,8 kg, ir izgatavota no izturīga nerūsējošā tērauda, nodrošinot noturību un ilgmūžību atkārtotai lietošanai. Tās atšķirīgā tumši pelēkā, teksturētā apdare, kas skaidri redzama produkta attēlos, ne tikai piešķir tai robustu estētiku, bet arī liecina par uzlabotu izturību pret nodilumu.
Okko LLS lāpstas galva ir paredzēta savienošanai ar jūsu izvēlēto rokturi, jo tā nāk bez tā. Tai ir stipra ligzda, aptuveni 33 mm diametrā, gatava uzņemt piemērotu kātu ērtai darbībai. Šis pārdomātais dizains nodrošina elastību, lai pielāgotu jūsu rīku ar rokturi, kas vislabāk atbilst jūsu augumam un konkrētajam uzdevumam, vai, ja nepieciešams, viegli nomainīt tikai galvu.
Šīs Okko lāpstas galvas galvenās iezīmes:
- Universāls mērķis: daudzpusīgs dažādiem lāpstošanas, rakšanas un tīrīšanas darbiem dažādās vidēs.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija: izgatavota, lai izturētu grūtus apstākļus, būtu izturīga pret koroziju un saglabātu veiktspēju laika gaitā.
- Kompakts un robusts dizains: stabils 0,8 kg nodrošina stingru sajūtu un uzticamu veiktspēju prasīgu uzdevumu laikā.
- Rokturim gatava ligzda: piedāvā vieglu jūsu izvēlētā roktura piestiprināšanu personalizētam un ergonomiskam rīkam.
- Nodrošināta ar 24 mēnešu garantiju personīgai lietošanai (12 mēneši juridiskām personām), nodrošinot mieru.
Šī uzticamā rīka galva ir praktiska izvēle tādu materiālu kā augsne, grants vai smilts pārvietošanai jūsu dārzā, vai mazākiem celtniecības un labiekārtošanas darbiem, kur tiek vērtēta izturība un pielāgojams izmērs. Tās bezroktura dizains arī padara to ērtu kompaktā uzglabāšanā vai transportēšanā. Uzticieties Kesko Senukai Lithuania UAB nodrošinātajai kvalitātei un meistarībai.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIEKŠĶERE BEZ KĀTA OKKO