LEVELR.3INDICATOR.HAUSHALT JYC-2015A 600MM
€4,11
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 600 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.384 kg |
| Profila svars, g/m | 650 |
| Mērījumu kļūda | ±0,05 mm/m |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 60 cm. Profila svars, g/m: 650. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,05 mm/m |
| Barcode | 502206749 |
Three indicators are designed for marking levels. The body length is 60 cm, color blue. The allowable measurement error is 0.05 mm/m.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEVELR.3INDICATOR.HAUSHALT JYC-2015A 600MM