HSS METAL DRILL 11X142MM
Product code: 500220714
€3,88
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 14.2 cm |
|---|---|
| Diametrs | 11 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 9.4 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 94 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500220714 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS METAL DRILL 11X142MM