Product information
| Materiāls | Alumīnijs, Bitumens |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Bitumena blīvējuma lente |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Roofband |
| Garums | 1000 cm |
| Platums | 15 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | “ROOFBAND” ir universāla blīvējoša lenta, kas sastāv no pašlīmējošas modificēta bitumena kārtas ar stiegrotu alumīnija pārklājumu un aizsargplēves. Stiegrotais alumīnija pārklājums nodrošina stiepes stiprību un noturību pret ultravioleto starojumu. “ROOFBAND” piemīt teicama noturība pret temperatūras svārstībām (no -25°C līdz +70°C). Materiālam ir lieliska saķere ar betonu, koku, metālu, flīzēm, stiklu, plastmasu un citām virsmām. |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Špaktele Sakret LH, Gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg |
| Barcode | 502416288 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LENTE HERMET. ROOFBAND 15CMX10M PELĒKA