Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 35 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 50 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502693884 |
Nodrošiniet stabilus un uzticamus savienojumus saviem projektiem ar Haushalt cinkota tērauda montāžas kronšteinu. Izstrādāts izturībai un stiprībai, šis L veida stūra kronšteins nodrošina būtisku atbalstu dažādiem pielietojumiem.
Izgatavots no izturīga tērauda un apstrādāts ar aizsargājošu cinkotu pārklājumu, šis kronšteins nodrošina uzlabotu izturību pret koroziju, padarot to piemērotu lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Tā viendabīgais sudrabaini pelēkais izskats, kā redzams produkta attēlā, atspoguļo tā funkcionālo dizainu un aizsardzības apstrādi.
Ar precīziem izmēriem – 50 mm augstums, 50 mm garums un 35 mm platums, kā arī ievērojamu 2,5 mm biezumu – šis kronšteins ir konstruēts, lai efektīvi pastiprinātu konstrukcijas punktus. Iepriekš izurbtie caurumi abās malās atvieglo uzstādīšanu, ļaujot droši nostiprināt ar skrūvēm vai bultskrūvēm.
Šo daudzpusīgo montāžas kronšteinu var izmantot, lai stiprinātu mēbeļu savienojumus, piemēram, nostiprinātu galda kājas vai skapju rāmjus, vai praktiskiem pielietojumiem, piemēram, plauktu balstīšanai garāžā vai darbnīcā. Tā izturīgā konstrukcija no Igaunijas, viena vienība iepakojumā, nodrošina, ka jūs saņemat uzticamu komponentu savām būvniecības un remonta vajadzībām.
Galvenās iezīmes:
- Materiāls: Tērauds strukturālai integritātei
- Pārklājums: Cinkots, lai nodrošinātu izturību pret koroziju un tīru apdari
- Izmēri: 50 mm (augstums) x 50 mm (garums) x 35 mm (platums)
- Biezums: 2,5 mm, nodrošinot būtisku atbalstu
- Zīmols: Haushalt
- Izcelsme: Igaunija
- Mērķis: Ideāli piemērots savienojumu pastiprināšanai un dažādu konstrukciju atbalstam
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS STIPRINĀJUMA 50X50X35X2.5 CE