LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA SKIL9412 MA 1300W 125MM
Product information
| Jauda | 1300 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3000-12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Svars | 2.4 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Soma komplektā | Jā |
| Vada garums | 4 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Ar somu komplektā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502203095 |
{"lv"=>"
Leņķa slīpmašīna ar pilnu funkciju elektronisko regulatoru un pagriežamu aizmugurējo rokturi
Iespaidīgā SKIL Masters leņķa slīpmašīna 9412 ir saderīga ar 125 mm diskiem un tiek piegādāta izturīgā auduma somā. Instrumenta aizmugurējais un sānu rokturis ir nostiprināmi dažādos stāvokļos, kas ļauj tam nodrošināt optimālu vadāmību. 1300 W motors un griešanās ātruma regulēšana piešķir šim instrumentam daudzpusību un ļauj uzlabot vadāmību, veicot smagus griešanas un slīpēšanas darbus. Šis instruments ir īpaši izturīgs, pateicoties tā rūdītajiem slīpzobu zobratiem un hermetizētajiem lodīšu gultņiem. Četrus metrus garš gumijas elektrokabelis nodrošina lielu pārvietošanās brīvību. Instruments ir apgādāts ar pilnu funkciju elektronisko regulatoru, kas tam nodrošina pakāpenisku palaišanu, aizsardzību pret pārslodzi un pastāvīgu griešanās ātrumu arī pie paaugstinātas noslodzes. Darbvārpstas fiksēšanas funkcija ļauj ātri nomainīt piederumus, bet aizsargpārsega bezatslēgas regulēšanas sistēma ļauj viegli izmainīt aizsargpārsega novietojumu un nostiprināt to stāvoklī, kas atbilst veicamā darba raksturam.
SKIL Masters: profesionāli instrumenti profesionāliem lietotājiem
SKIL Masters piedāvā plašu instrumentu klāstu, kas ir īpaši paredzēti profesionāliem lietotājiem. Tas viss sākās tālajā 1924. gadā, kad SKIL dibinātājs izgudroja ripzāģi. Šis leģendārais SKIL zāģis bija pirmais no daudzajiem revolucionārajiem izgudrojumiem, kas fokusējas uz vieglu un efektīvu lietošanu apvienojumā ar optimālu veiktspēju. Šo instrumentu iegāde ir ļoti izdevīga, ko nosaka to izturīgā konstrukcija, augstā darba drošība un optimālā veiktspēja, kā arī apjomīgais piegādes komplekts. SKIL Masters instrumenti ļauj viegli paveikt grūtus darbus.
Tehniskie dati
- Maksimalus diska diametrs: 125 mm
- Sukļa Ø: 22 mm
- Sukļa vītne: M14
- Svars: 2.4 kg
- Spriegums/frekvence: 230-240 V / 50-60 Hz
Īpašības
- Izturīgs 1300 W motors smagiem darbiem
- Pagriežams aizmugurējais rokturis un trīs sānu roktura pozīcijas optimālam satvērienam
- Pakāpeniskās palaišanas funkcija nodrošina instrumentam pakāpenisku ieskrējienu, līdz tiek sasniegts maksimālais ātrums bez atsitiena
- Ātruma regulēšana nodrošina instrumentam plašas lietošanas iespējas
- Aizsardzība pret pārslodzi aizsargā motoru no bojājumiem
- Pastāvīga ātruma funkcija nodrošina efektivitāti pat pie lielākas slodzes
- Vienkārša aizsarga regulēšana bez atslēgas
- Rūdīti slīpzobu zobrati nodrošina zemāku trokšņa līmeni, lielāku griezes momentu un ilgāku instrumenta kalpošanas laiku
- Četrus metrus garš gumijas kabelis optimālai darba brīvībai
- Liels slēdzis optimālam komfortam
- Sukļa bloķēšana vienkāršai piederumu nomaiņai
- Mīksts rokturis nodrošina papildu ērtības
Trokšņa un vibrācijas līmeņi
- Skaņas spiediens: 93.5
- Skaņas jauda: 104.5
- Vibrācijas līmenis (slīpēšana ar disku): 6,9 m/s²
- Vibrācijas līmenis (pulēšana): 8,5 m/s²
- Vibrācijas līmenis (virsmas slīpēšana): 11,6 m/s²
- Nepastāvība: 1,5 m/s²
"}
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA SKIL9412 MA 1300W 125MM