LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DWE4233-QS 1400W 125MM
€81,77
Pieejams uzreiz
Product information
| Jauda | 1400 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11500 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 2.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Noņemams sānu rokturis. Aizsardzība pret pārslodzi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501900134 |
ELEKTRISKĀ LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DEWALT DWE4233-QS, AR SUKĀM, 1400 W
- Kompakta leņķa slīpmašīna ar “mirušā vīra” slēdzi, kas aptur ierīci, tiklīdz slēdzis ir atlaists
- Īpašs strūklas plūsmas dzesēšanas gaisa vads efektīvi aizsargā dzinēju no abrazīvām putekļu daļiņām
- Vibrāciju slāpējošs papildu rokturis drošam darbam bez noguruma
- Ļoti plakans pārnesumkārbas korpuss bez problēmām lietošanai šaurās telpās
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DWE4233-QS 1400W 125MM