Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Augstums: 65mm. Biezums: 2mm. Garums: 90mm. Platums: 90mm. Materiāls: metālu sakausējums. Pārklājums: nerūsējošā tērauda. Vienību skaits: 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502004192 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LATCH CORNER 90X90X65X2.0 A2 (50)