Product information
| Garums | 28 cm |
|---|---|
| Platums | 10.5 cm |
| Smalkums | 150 |
| Produkta veids | Slīpēšanas sieti |
| Zīmols | Forte Tools |
| Vispārējie izmēri | 28 x 10.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501711348 |
Grinding mesh designed for use with electric tools, for easy and convenient processing of various material surfaces. Size: 105x280mm. Grit: 150. Pack contains 5 pcs.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRINDING MESH 105X280 NR150 5PC