Product information
| Garums | 123 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas platums | 20 cm |
| Svars | 2.1 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas platums: 200 mm. Svars: 2.1 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502156967 |
LĀPSTA FORTE TOOLS FT01, 1230MM
Šī lāpsta ir paredzēta darbam cietā augsnē. Ar šo lāpstu rakšana un stādīšana ir vienkārša un droša. Ergonomisks rokturis un ērts satvēriens nodrošina pareizu, stabilu darba pozu un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Lāpstas galvai ir izturīgs kāju balsts. "SAFETOUCH" sistēma nodrošina drošu satvērienu un komfortu, kā arī aizsardzību pret nejaušiem bojājumiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAPSTA TRULA ERGO FORTE TOOLS 1.23M