Product information
| Garums | 121.5 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Diana |
| Kolekcija | Vinson |
| Darbības zonas platums | 30.9 cm |
| Svars | 1.4 kg |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 39.5 x 30.9 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501768626 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĀPSTA SNIEGA VINSON ECO