LĀPSTA AR STIKLAŠ. ROKT. 24X103CM SMAILA
€11,18
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 100.3 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Truper |
| Darbības zonas platums | 2.44 cm |
| Svars | 1.87 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Barcode | 502662097 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĀPSTA AR STIKLAŠ. ROKT. 24X103CM SMAILA