LAMINATED CLASS 33 10MM D3669 MAMMUT PLUS
€17,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 184.5 cm |
|---|---|
| Platums | 244 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut Plus |
| Modelis | D3669 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.800 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta mitruma izturība: lieliski piemērota virtuvēm, koridoriem, ieejas durvīm. |
| Barcode | 501905944 |
Floors – this is the starting point of every interior project, creating the atmosphere of the space. KRONOTEX German laminate – the ideal solution for those looking for a practical, durable, high-quality, and environmentally friendly product. 90% of KRONOTEX laminate is made from wood, the remaining 10% – resins and other harmless substances. The laminate requires minimal maintenance, is resistant to flames, dirt, stains, and scratches from sunlight, making it perfect for considering underfloor heating. Additionally, it is extremely easy to install – just watch the instructional video online.
KRONOTEX offers a wide variety of designs and surface textures, so it will appeal to those looking for authentic oak floors as well as those who want bold colors.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED CLASS 33 10MM D3669 MAMMUT PLUS