LAMINATED AQUA ZERO 72H 8MM 32KL.AC5 D458
€19,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 242 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | Aqua Zero |
| Vienību skaits iepakojumā | 7 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.338 |
| Savienojuma sistēma | Angle2Angle V-fuga |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Gaiši pelēka krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Ražotāja deklarētā mitrumizturība | 72h |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 18280 g |
| Barcode | 502611294 |
Manufacturer's declared moisture resistance - 72h
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED AQUA ZERO 72H 8MM 32KL.AC5 D458