Product information
| Sprauslas tips | Manuāli |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Teleskopiskās smidzināšanas pistoles |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 150 mm |
| Teleskopiskā kāta garums cm | 90 - 120 |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Funkciju skaits | 9 |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums 90-120cm. Funkcijas: 9. Ar rokturi. Materiāls: Metāls, plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501793611 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAISTĪTĀJS YM6303 TELESKOPISKS