Product information
| Lādējamā akumulatora spriegums | 18 V |
|---|---|
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Produkta veids | Akumulatora lādētājs |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 0.85 kg |
| Ielādēšanas ātrums | 5 A |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502323528 |

Ātrais akumulatoru lādētājs GRUNDER CH-1802B-E, 18 V, 5 A
Ātrais lādētājs ir paredzēts visu GRUNDER akumulatoru uzlādei.
- Lādēšanas laikā lādētājā iebūvētie ventilatori atdzesē akumulatoru, lai paātrinātu uzlādi.
- Maksimālā uzlādes strāva ir 5 A.
- 2 Ah akumulatoru var uzlādēt 30 minūtēs.
- 4 Ah akumulators uzlādējas 60 minūtēs.
- 5 Ah akumulatoru uzlādē 70 minūtēs.
- Instrumentam ir 36 mēnešu garantija.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĀDĒTĀJS CH-1802B-E 18V 5A