Product information
| Pļaušanas veids | Aukla |
|---|---|
| Roktura veids | U tipa |
| Jauda | 1400 W |
| Dzinēja cilindra tilpums | 52 cm³ |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.9 l |
| Produkta veids | Krūmgrieži |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | TT-WBC520 |
| Svars | 12.5 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Dzinēja tips | Divtaktu benzīna |
| Vārpstas tips | Taisns, divdaļīgs |
| Trokšņa līmenis | 100 dB |
| Ar drošības jostu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Barcode | 502697681 |
Viegli tikiet galā ar stingru dārza pāraugšanu, izmantojot Grunder TT-WBC520 benzīna krūmgriezi. Izstrādāts efektivitātei un lietotāja komfortam, šis jaudīgais instruments lepojas ar unikālu riteņu dizainu, kas ievērojami samazina fizisko slodzi ilgstošas lietošanas laikā salīdzinājumā ar tradicionālajiem rokas modeļiem.
Aprīkots ar robustu 1400 W divtaktu benzīna dzinēju un 52 cm³ dzinēja darba tilpumu, TT-WBC520 ir radīts, lai veiktu sarežģītus apgriešanas uzdevumus, sākot no garas zāles līdz spītīgām nezālēm. Tā atšķirīgā melnā un oranžā apdare piešķir tam modernu, funkcionālu izskatu.
- Viegla darbība: Inovatīvā riteņu pamatne ļauj stumt krūmgriezi pa jūsu zālienu, nodrošinot uzlabotu stabilitāti un kontroli, īpaši noderīgi lielākiem laukumiem vai nelīdzenam reljefam.
- Ērta vadība: Ar praktisku U veida rokturi šis krūmgriezis nodrošina ērtu satvērienu un precīzu kontroli, nodrošinot vienmērīgāku apgriešanas pieredzi.
- Efektīva griešana: Izmantojot uzticamu aukla griešanas metodi, tas sasniedz dāsnu 38 cm griešanas platumu, ātri veicot pāraugušas sekcijas un saglabājot glītas malas.
- Ilgāka veiktspēja: 0,9 litru degvielas tvertnes tilpums nodrošina ilgāku darbības laiku starp uzpildēm, saglabājot jūsu darbu nepārtrauktu.
- Ērts dizains: Divdaļīgais taisnais vārpsts nodrošina praktiskas priekšrocības uzglabāšanai un transportēšanai, savukārt kopējais 12,5 kg svars līdzsvaro izturību ar manevrētspēju.
- Uzticama garantija: Izbaudiet sirdsmieru ar visaptverošu 36 mēnešu ražotāja garantiju.
Neatkarīgi no tā, vai uzturat plašu dārzu, tīrāt pāraugušas takas vai sagatavojat laukumu jaunai apzaļumošanai, Grunder TT-WBC520 benzīna krūmgriezis ir uzticams rīks, kas paredzēts, lai padarītu jūsu āra darbus vienkāršākus un efektīvākus.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KRŪMGRIEZIS B.1.4KW TT-WBC520T GRUNDER