Product information
| Materiāls | Porcelāna |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Zīmols | Electraline |
| Vietu skaits | 4 |
| Garums | 8 cm |
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 5 cm |
| Dziļums | 5 cm |
| Diametrs | 8 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502597599 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀRBA KERAMISKĀ BRŪNA 78MM