Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Lenta |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 3 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502127255 |
Atklājiet **Briko alumīnija sloksnes** daudzpusību un izturību – augstākās kvalitātes metāla profilu, kas paredzēts plašam pielietojumam. Izgatavota Itālijā, šī izturīgā alumīnija sloksne ir precīzi **1000 mm gara, 25 mm plata un 3 mm bieza**, padarot to par būtisku komponentu gan profesionāliem projektiem, gan DIY entuziastiem.
Šī augstas kvalitātes alumīnija sloksne lepojas ar tīru, nepārklātu virsmu, kas demonstrē metāla dabisko skaistumu un elastību. Tās robustā, taču vieglā daba padara to neticami viegli apstrādājamu, piedāvājot izcilu izturību pret koroziju un gludu, modernu estētiku.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties piešķirt profesionālu pieskārienu savai mājas renovācijai vai veicat pielāgotu amatniecības projektu, Briko alumīnija sloksne ir ideāla izvēle. Tās pielietojums ir neierobežots, tostarp:
- Dekoratīvas apdares: Lieliski piemērots, lai radītu asas, tīras līnijas mēbelēm, skapjiem vai sienu paneļiem, piešķirot jebkurai telpai mūsdienīgu noskaņu.
- Aizsargmalas: Izmantojiet to, lai nostiprinātu plauktu, galda virsmu vai pakāpienu malas, novēršot nodilumu un uzlabojot strukturālo integritāti.
- Modeļu izgatavošana un rokdarbi: Tās precīzie izmēri un apstrādājamība padara to par lielisku izvēli sarežģītu modeļu būvniecībai, mākslinieciskām instalācijām vai pielāgotiem šabloniem.
- Viegls konstrukcijas atbalsts: Ideāli piemērots nelieliem karkasu projektiem, stiprinājumiem vai pielāgotu kronšteinu izgatavošanai, kur nepieciešams viegls, taču izturīgs materiāls.
Ar **24 mēnešu garantiju** privātajiem klientiem, Briko alumīnija sloksne no Itālijas sola uzticamību un veiktspēju visām jūsu radošajām un funkcionālajām vajadzībām. Uzlabojiet savu nākamo projektu ar šo būtisko un eleganto alumīnija profilu.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: JOSLA ALUMĪNIJA 25X3 1M