Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Lenta |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 3 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502127254 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: JOSLA ALUMĪNIJA 20X3 1M