IUK-3-01E/S KONTAKTL. AR ZEM. 34A MAXUSB
€15,74
Pieejams uzreiz
Product information
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
|---|---|
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Liregus |
| Sērija | Epsilon |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Papildus informācija | USB A un C ligzdas. USB A - maks. 2,4 A. USB C - 3 A maks. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502394907 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: IUK-3-01E/S KONTAKTL. AR ZEM. 34A MAXUSB