INSTALLATION PIPE RLM40 WITH CONNECTION 2M GRAY
€1,84
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Iekšējais diametrs | 36.2 mm |
| Ārējais diametrs | 40 mm |
| Produkta veids | Caurulītes |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RLM40 |
| Daudzums iepakojumā | 2 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Garums: 2 m. Materiāls: PVC. Krāsa: pelēka. Iekšējais diametrs: 36.2 mm. Ārējais diametrs: 40 mm. Triecienizturība: 320 N / 5 cm. Darba temperatūra: -5 ° C līdz +60 ° C |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501715415 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: INSTALLATION PIPE RLM40 WITH CONNECTION 2M GRAY