HSS METAL DRILL 9X125MM
Product code: 500220841
€2,52
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 12.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 9 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 8.1 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500220841 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS METAL DRILL 9X125MM