HSS DRILL FOR METAL 12X151MM
Product code: 500220759
€4,87
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 15.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 10.1 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 101 mm. Urbja tips: HSS-G |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500220759 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS DRILL FOR METAL 12X151MM