Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 125 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Virsmas pārklājums | Bez/nav |
| Zīmols | Kronospan |
| Platība | 3.125 m² |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500501433 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OSB-3 10X1250X2500MM (96)