HSS-CO 3.0MM URBIS FOR METAL 1 PC
Product code: 500872090
€1,08
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 6.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.3 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 33 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500872090 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HSS-CO 3.0MM URBIS FOR METAL 1 PC