Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 375 mm |
| Platums | 48 mm |
| Produkta veids | Pamata |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Ar skrūvi | Nē |
| Pastiprināts | Nē |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502245429 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: JOIST BASE 48X40X125X375MM U-SHAPED ZN