Product information
| Garums | 165 mm |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 15 mm biezām šļūtenēm |
| Barcode | 501927595 |
GARDENA Premium hose connection with "Stop" valve, made of high-quality metal and plastic construction, providing convenient connections and changing watering accessories at the end of the hose. Suitable for hoses with a diameter of 13 mm (½") or 15 mm (5/8").
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOSE CONNECTION WITH STOP 13-15 PREMIUM