HORIZONTAL DOMOLETTI (100-140)ANTROZ 80
€12,89
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMA STAKTA 10-14 CM ANTRACĪTA OZOLA HOR80 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416962 |
- The round is made of 22 mm MDF board.
- The width of the round can be adjusted within a range of 40 mm.
- Included: one horizontal round; spacer
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HORIZONTAL DOMOLETTI (100-140)ANTROZ 80