Product information
| Garums | 560 mm |
|---|---|
| Asmens garums | 200 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | - |
| Platums | 180 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 56 cm. Platums:18 cm. Augstums:11 cm. Asmens garums: 20 cm. Maksimālais griešanas biezums: 10 mm |
| Barcode | 501793658 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HEDGE TRIMMERS HG2700