Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Platums | 7 cm |
| Smalkums | 60 - 100 |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 10 x 7 cm |
| Biezums | 2.8 cm |
| Barcode | 500556840 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRINDING SPONGE 100X70X28 M/F