GRINDING DISK 125X6 MM FOR STONES D-18518
€0,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 24 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Makita |
| Biezums | 6 mm |
| Svars | 0.3 kg |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Apstrādes materiāls | Akmens |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Makita D-41458, 125 mm x 22.23 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 500220918 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GRINDING DISK 125X6 MM FOR STONES D-18518