Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | ALPHA |
| Biezums | 1.5 cm |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Turētāji nav iekļauti komplektā. Piemēroti turētāji: 000101011080 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502500323 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE WPC ALPHA 80MM/2.4M PELĒKS