GREENHOUSE POLYCARB. BALTIC LT 3X4M 4MM
€256,24
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 4 m |
|---|---|
| Platums | 3 m |
| Augstums | 2.1 m |
| Siltumnīcas materiāls | Polikarbonāts |
| Siltumnīcas tips | Mājiņa |
| Produkta veids | Siltumnīcas |
| Zīmols | Baltic LT |
| Modelis | - |
| Platība | 12 m² |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Polikarbonāta pārklājuma biezums | 4 mm |
| Rāmja materiāls | Cinkotais metāls |
| Ieteicamais pamats | Nē |
| Durvju skaits | 1 |
| Siltumnīcas komplekts | Siltumnīcas rāmis |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā visi nepieciešamie stiprinājumi - skrūves un blīves. Polikarbonāta biezums ir 4 mm |
| Barcode | 502285665 |
Greenhouse BALTIC LT - A durable greenhouse made in Lithuania with galvanized steel profiles will guarantee you excellent harvests. The BALTIC LT greenhouse is one of the most durable greenhouses of this type. BALTIC LT greenhouses are spacious, which allows more access to sun and light, which is one of the most important conditions for good plant growth.
The metal profiles of the arched BALTIC LT greenhouse are made from a 78 mm wide steel strip, which is assembled with M5 screws.
The greenhouse has double-door doors on one end and a window on the other end. Additionally, you can purchase hatches, aisle dividers, tables, automatic hatch opener, additional doors, partitions inside the greenhouse, and irrigation systems.
The greenhouse is easy and quick to assemble.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GREENHOUSE POLYCARB. BALTIC LT 3X4M 4MM