Product information
| Koksnes veids | Bezzaraina |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 28 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Produkta veids | Sienas plaukts |
| Zīmols | - |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501710326 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUED WOOD PANEL 15X280X600 PINE