LAMINATED KRONOPOL 33CLASS 10MM AC5 D4590
€16,36
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 242 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ir mitrumizturīgs |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | Aqua Zero |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.670 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Ražotāja deklarētā mitrumizturība | 72h |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izturīgs pret izlietu šķidrumu līdz pat 72 stundām. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 14792 g |
| Barcode | 502377086 |
Manufacturer's declared moisture resistance - 72h
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED KRONOPOL 33CLASS 10MM AC5 D4590