Product information
| Garums | 1650 mm |
|---|---|
| Diametra caurums | 110 mm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Produkta veids | Augļu savācēji |
| Zīmols | Vagner SDH |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar kātu. Diametrs: 11 cm. Garums: 165 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Akumulatora lādētājs Grunder CH-1802B-E, 18 V, 5 A |
| Barcode | 501734042 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FRUIT HARVESTER WITH A POLE 1.5-3.0 M