FRĒZE MŪRA Z1R-BR07-150A-1700 1700W150MM
Product information
| Jauda | 1700 W |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 40 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 4000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Grunder |
| Maksimālais diska diametrs | 150 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Vada garums | 5 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Pļaušanas platums 14/19/29 mm. Pļaušanas dziļums 10–40 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502671548 |
Grunder Z1R-BR07-150A-1700 sienas gropmašīna ir jaudīgs instruments, kas paredzēts tīru un precīzu kanālu veidošanai mūrī un betonā. Ideāli piemērota dažādiem renovācijas un būvniecības darbiem, šī 1700 W kanālu frēzēšanas mašīna apvieno robustu veiktspēju ar uz lietotāju vērstām funkcijām, padarot to par vērtīgu papildinājumu jebkura profesionāļa vai nopietna DIY entuziasta rīku komplektam.
Šīs Grunder sienas gropmašīnas galvenās iezīmes ietver:
- Jaudīgs 1700 W motors: aprīkots ar uzticamu suku motoru, tas nodrošina pietiekamu jaudu, lai grieztu cauri izturīgiem materiāliem, nodrošinot vienmērīgu un konsekventu darbību pat sarežģītos apstākļos.
- Daudzpusīgas griešanas iespējas: šī sienas gropmašīna ļauj regulēt griešanas dziļumu no 10 mm līdz 40 mm un piedāvā izvēlēties griešanas platumu 14 mm, 19 mm vai 29 mm, pielāgojoties dažādām projekta prasībām attiecībā uz atšķirīgiem kanālu izmēriem.
- Optimāls diska izmērs: paredzēts maksimālā 150 mm diska diametra izmantošanai, tas ir piemērots bieži sastopamiem kanālu frēzēšanas lietojumiem.
- Pagarināta sasniedzamība: dāsns 5 metru strāvas kabelis nodrošina ievērojamu elastību, ļaujot strādāt lielās platībās, bieži nepārvietojot strāvas kontaktligzdas vai nepaļaujoties uz vairākiem pagarinātājiem.
- Integrēta putekļu vadība: tīrākai un drošākai darba videi mašīnai ir speciāls savienojuma punkts putekļsūcējam, efektīvi samazinot gaisā esošos putekļus darbības laikā.
Šī Grunder sienas gropmašīna ir lieliska izvēle tādiem darbiem kā sienu sagatavošana jaunām elektroinstalācijām vai santehnikas cauruļu iegremdēšanai. Tās ergonomiskais dizains nodrošina drošu un ērtu satvērienu, palīdzot labāk kontrolēt ilgstošas lietošanas laikā.
Papildu sirdsmieram Grunder Z1R-BR07-150A-1700 sienas gropmašīnai ir ražotāja garantija 36 mēneši, uzsverot tās uzticamību prasīgiem projektiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FRĒZE MŪRA Z1R-BR07-150A-1700 1700W150MM