Product information
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000-30000 |
|---|---|
| Maksimālais frēzēšanas dziļums | 55 mm |
| Frēzēšanas augstuma iestatījums | 1 - 55 mm |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | M1R-KZ8-8 |
| Jauda | 1200 W |
| Piestiprināmo instrumentu spraudņa diametrs | 6 - 8 mm |
| Sānu ierobežotājs | Jā |
| Vada garums | 2 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502365551 |
Frēze Grunder M1R-KZ8-8, 1200 W. Jaudīgais 1200 W motors nodrošina efektīvu frēzēšanu. Instruments ir ideāli piemērots rievu un savienojumu, formu, slīpumu izgriešanai, profilu sagatavošanai un dekoratīvās griešanas veikšanai. Griešanas dziļums tiek regulēts īpaši precīzi, sasniedzot līdz 55 mm (7 līmeņi). Frēzes ātrums ir regulējams. Ergonomiskā instrumenta forma un 2 metrus garais vads nodrošina pārliecību un brīvu kustību darba laikā. Putekļu savākšanas sistēma garantē mazāku gaisa piesārņojumu un tīrāku darba vidi.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FRĒZE GRUNDER 1200W