Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 204 cm |
| Platums | 82.5 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | Sile |
| Modelis | 21-9 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 2033167, 2040135, 2050926 |
| Komplekts | Durvju vērtne, slēdzene |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Papildus informācija | Saistītie produkti: Apmale 000002033167, Horizontālais rāmis 000002040135, Vertikālais rāmis 000002050926 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 500218818 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLUSH DOOR WITH REBATE WHITE 9X21