Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 5.8 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavots no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Barcode | 501746556 |
Laminated chipboard, oak wood imitation. Can be installed with mounting brackets (CH23) or glue. Made from laminated chipboard.
- Dimensions: 240 x 5.8 x 1.5 cm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLOOR BOARD 544358 FU062L FOEI247