FLĪZES BELLARI CREMA 59.8X119.8(1.43)
€15,24
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Garums | 119.8 cm |
| Platums | 59.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Ceramika Paradyz |
| Kolekcija | Cityrock |
| Modelis | BELLARI CREMA |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.43 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502808358 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES BELLARI CREMA 59.8X119.8(1.43)