Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Eddystone |
| Modelis | Grey |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R10 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502675480 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLĪZE AKM.M. EDDYSTONE PEL MATĒ 60X120