FLAP DISK LAMELO 125MM K80 FOR METAL INOX
€2,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 80 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Makita |
| Materiāls | Alumīnijs, Cirkonijs |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Plastmasas |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Makita D-41458, 125 mm x 22.23 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 500220851 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FLAP DISK LAMELO 125MM K80 FOR METAL INOX