Product information
| Garums | 25 m |
|---|---|
| Platums | 140 cm |
| Produkta veids | Krāsošanas līmlente |
| Zīmols | Tesa |
| Papildus informācija | Garums: 25 m. Platums: 140 cm |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502175367 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FILM+TAPE STAND.TESA 25MX1400MM