Product information
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 120 mm |
|---|---|
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 8 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3421CA |
| Svars | 1.5 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 10 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Akumulatora un lādētāja komplekts Skil 3110AA, 18 - 20 V, li-ion, 2500 mAh |
| Parastā cena | Ripzāģis Skil 3551AB, 20 V, ar lineālu |
| Barcode | 502690532 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FIGŪRZĀĢIS AKUMULATORA 3421CA 20V BL