Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 170 mm |
| Platums | 170 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 20 |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds. Svars: 0.39 kg |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502214093 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FACED ANGLE 170 X 170 X 65 X 2.5MM 20G.